Airfel kombi servisi


Dünya iklimlendirme pazarının önde gelen isimlerinden Airfel, klima ve kombi ürünlerinin yanı sıra bu ürünlerin aparat ve yedek parçalarında da iddialı üretimlere imza atıyor. Airfel kombi servisi tarafından kullanılacak olan yedek parçalar kalite konusunda hassas aşamalardan geçerek kullanıcının ihtiyaçlarına sunuluyor.

KOMBİ GÜVENLİĞİ TEST EDİLİR

Kombi ve klima gibi araçların herhangi bir arıza durumunda parça değişimi gibi bir işleme ihtiyacı olabilir. Bu gibi durumlarda uzman teknik servislerin önerisi orijinal yedek parça ile değişimin yapılmasıdır. Airfel kombi servisi hizmeti alabileceğiniz iklimservis.net adresinde alanında uzman teknik ekipler tarafından yürütülen servis hizmetinden kısa sürede faydalanabilirsiniz. İrtibat telefonları ile iletişim kurduğunuz andan itibaren size en yakın servis ile bağlantıya geçilerek yönlendirme gerçekleştirilir. Ayrıca kombinizin tamiratı sırasında diğer aksamlarının çalışma verimlilikleri de ölçümlenerek rapor haline getirilir. Bir arıza giderildikten kısa bir süre sonra başka bir arıza ile karşılaşmamanız için tüm cihazın test edildiği bu işlem, servis maliyetini artırmadığı gibi ileride doğabilecek ek masraflardan da kurtulmanızı sağlar.

Kombi Servisi

DAHA AZ YAKIT İLE DAHA ÇOK ISININ

Airfel kombi servisi ile yapılabilecek işlemler arasında en sık tercih edileni petek temizliğidir. Kombi ile bağlantılı olmasa da uzman bir ekip tarafından peteklerin özel ilaçlarla temizlenmesi yakıt tüketimini yüzde 50 oranında etkiler. Bu etki kombinin performans harcadığı boşa giden vakitleri kazanca çevirdiği için cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Tesisatta zamanla biriken kir ve tortular nedeniyle ısınma yeteri kadar sağlanamadığı için bazı odalarınız size daha soğuk geliyorsa çözümü petek temizliği yaptırmaktır. Yüksek oranda kazanç elde edebileceğiniz bu işlemin maliyeti, elde edilecek yakıt tasarrufu ile kıyaslandığında oldukça düşüktür. Konforlu bir ısınma ise tasarrufun yanında elde edeceğiniz bir diğer avantajdır.

KOMBİ MONTAJI İMKANI

Airfel kombi tamiri ve bakım işlemlerinin yanı sıra Airfel kombi montajı da servis ile sunulan hizmetler arasındadır. Yeni kurulumlarda ya da taşınma işlemlerinizde kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışacağı başlatım işlemi uzman ekip kontrolünde gerçekleştirilir. Servis garantili olan bu işlemler için iklimservis.net iletişim numaraları ile iletişime geçtiğiniz anda size en yakın ekip yönlendirilerek en kısa sürede hizmet almanız sağlanır.

Kombi Servisi

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN